Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Victory Spa Antigua 180x80

Інформація
Продукт ID:5525
Код товару:OVS.590.XXX.00.Y
Виробник:Victory Spa
Товар був доданий в наш каталог понеділок, 02 листопад 2009
Доставка +доставка
Ціна товару
569.00
Додаткове устаткування:
+ 0.00 без бічної панелі
+ 226.30 з довгою панеллю
+ 323.70 з довгою і короткою панеллю
Нові системи гідромасажу:
+ 0.00 Без гідромасажу
+ 821.10 SOFT MASSAGE SOFT MASSAGE
SOFT MASSAGE
+ 1181.60 WATER MASSAGE WATER MASSAGE
WATER MASSAGE
+ 1652.60 COMBI MASSAGE COMBI MASSAGE
COMBI MASSAGE
Кількість:
Теги
 • Опис
 • Параметри
 • Відгуки

Акрилова ванна прямокутних розмірів Антігуа від Вікторі Спа. Ванна на свої розміри доволі вмістима та не дуже об'ємна, тому підійде для невеликих ванних кімнат, та не буде красти великого спростору. В стандарті ванна іде з алюмінієвими ніжками та сифоном. Також ванна може комплектуватись гідромасажними системами виробництва фабрики Вікторі Спа.

Стандартна комплектація:

 • Ванна акрилова 180 на 80 см.
 • Алюмінієвий каркас для ванни з ніжками.
 • Система зливу переливу.

Додатково:

 • Лицева панель Г-подібної форми.
 • Лицева панель фронтальна.
 • Гідропанель (пінопластова панель під забудову під плитку).
 • Стальний підголовник.
 • Підголовник дерев'яний.

Гідромасаж:

 • Великі форсунки - 6 бокових.
 • Малі форсунки - 12 вируючих на плечі.
Розміри

Розміри

Розмір: 180x80,
Ширина: 80,
Довжина: 180,
Глибина: 50,
Матеріал

Матеріал

Матеріал: акрил,
Товщина: 5-6,
Покриття

Покриття

Інформація

Інформація

Додатково: Гідро-аеро масаж, Стелаж,
Країна: Польща,
Ваш відгук може бути першим.
Написати відгук
останній наступнийпопередній перший Товарів в даній категорії:110

Victory Spa

Victory Spa

Компанія victory spa - голандсько-польський виробник висококласної сантехніки, що спеціалізується на виготовленні гідромасажних акрилових ванн, басейнів, душових панелей і кабін, а також комплектуючих для них. Застосування сучасних технологій, професійного устаткування, якісних матеріалів і сировини дозволяє продукції займати лідируючі місця по продажах сантехніки у всьому світі.

Асортимент на будь-який смак.

Асортиментний ряд компанії представлений широкою різноманітністю моделей на будь-який смак, колір, форму і функціональні вимоги. Таким чином, навіть найдосвідченіший і досвідченіший покупець зможе вибрати виріб, що пасує за усіма параметрами і гармоніює з інтер'єром ванної кімнати.

Основою технологічною особливістю, що вигідно відрізняє продукцію victory spa від конкурентів (pool spa, Doctor Jet - душові кабіни або ванни і інших), є ефективніше розташування форсунок. Це стало можливим завдяки тісній співпраці з Шведським інститутом терапії і бальнеології, рекомендації якого враховуються у виробничому процесі.

Так, усі душові кабіни, ванни і душові панелі забезпечені не лише бічними форсунками, але і ротативными, що дозволяє здійснювати плавний перехід від щадного масажу до тонізуючого і робити інтенсивнішу проникаючу дію на шкірний покрив. Аэро- і тубромассаж - ще одні безумовно корисні функції сантехніки victory spa. Більше ста отворів в спеціальній технологічній сітці, що має гладку поверхню, одночасно посилюють масажний ефект і сприяють зручному розташуванню людини. Незалежно від того, яку продукцію ви виберете - акрилові ванни, басейни, панелі або кабіни для душу - комфорт, функціональність і тривалий термін безпроблемної служби гарантовані.

Сантехніка victory spa : зручно використовувати, легко управляти

Не дивлячись на те, що сантехнічні вироби польського виробника высокотехнологічні і мають складний пристрій, управляти їх роботою зможе навіть дитина! Зокрема, душові кабіни і ванни обладнані рідкокристалічним дисплеєм, на якому відображується уся необхідна інформація і основні команди.

Для любителів прогресивних інновацій фахівцями victory spa була розроблена система Tornado SMS, що дозволяє програмувати і задавати режими роботи сантехніки за допомогою відправки смс-повідомлень.

Довірте облаштування своєї ванної кімнати професіоналам, насолоджуйтеся комфортом і красою!