Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Фильтр товара
От До
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

Artel Plast

Акрилові ванни

Акрилові ванни

Акрилові ванни Artel Plast не так вже і давно побачили світ і за свою невелуку історію зуміли покорити серця багатьох покупців. Українські акрилові ванни виробництва Artel Plast виготовляються у багатьох варіантах. Серед виробів можна побачити ванни акрилові прямокутного типу, асиметричні акрилові ванни та кутові акрилові ванни. На всю продукцію компанії Artel Plast дається гарантія 12 років.

Новинки

Акрилові ванни та акрилові душові піддони Artel Plast

Молода українська компанія Artel Plast почала своє існування у 2000 році. Українский виробник акрилових ванн та душових акрилових піддонів. Вже більше десяти років працівники компанії Artel Plast радують покупців своїми товарами, а саме акриловими ваннами та акриловими піддонами. Потрібно відмітити те що Artel Plast надає на свою продукцію гарантію у 12 років та післягарантійне обслуговування.

Дома в Форосе квартиры Крыма http://www.yaltabest.ru. Недвижимость в Ялте продать.