Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Фильтр товара
От До
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

Atem

Aria

Aria

Колекція керамічної плитки Atem Aria виконана у великому форматі 30 на 60. Колекція вбирає в себе три настінні плитки розміром 30х60, а також один фриз та один декор з нанесеним малюнком квітів. Також у колекцію входить плитка для підлоги розміром 40х40 см. Керамічна плитка Atem Aria - відмінний вишуканий інтер'єр для вашої ванної кімнати.

Danaya

Danaya

Керамічна плитка Atem Danaya вироблена в Україні на вітчизняному заводі АТЕМ. Колекція плитки багата на кольори. В колекції відсутні декори та фризи. Керамічна плитка Atem Danaya виготовляється у форматі 30 на 60. Плитка чудово підійде для укладання у ванній кімнаті.

Garda

Garda

Керамічна плитка Atem Garda - колекція найменша за кількістю виробів. У колекції присутні всього навсього 4 плитки, розміром 30х60 см. Але це не мішає колекції бути популярною. Навіть при такому мінімальному виборі плитки можна створити неповторний дизайн.

Gloria

Gloria

Керамічна плитка Atem Gloria - оформлена у сучасному стилі, та має великий кольоровий асортимент, плитка представленна у форматі 300 на 600. Багато різноманітних декорацій. Облицювальна плитка Atem Gloria чудово буде пасувати до вашої ванної кімнати, або для кухні в гламурному виконанні.

Indira

Indira

Пропонуємо до вашої уваги керамічну плитку українського виробництва Atem Indira. Керамічна плитка виготовлена у класичнх тонах. Формат плитки 30 на 60. У колекції присутні два відтінки облицювально плитки а також два набори декорацій.

Irma

Irma

Колекція керамічної плитки Atem Irma виконана у форматі 275х400. Досить таки добрий підбір кольорів керамічної плитки допоможе вам створити неповторний дизайн ванної кімнати. В колекції є багато декорів та фризів що дозволить вам відмінно виразити відповідні місця у вашому інтер'єрі. Керамічна плитка Atem Irma відмінне поєднання краси та якості у відмінних відтінках.

Malta

Malta

Керамічна плитка українського виробництва Atem Malta вміщує в себе великий вибір кольорів. Плитка відмінно підійде для кухні та ванни. Великий вибір кольорів дозволить вам вибрати саме таке співвідношення керамічної плитки, яка припаде вам до душі. Формат керамічної плитки Atem Malta 300 на 600 мм. Великий формат керамічної плитки зараз досить таки користується високим попитом.

Mozaik

Mozaik

Колекція керамічної плитки Atem Mozaik виконана у великому форматі 30 на 60. Керамічна плитка Atem Mozaik імітує уладену мозаїку. Колекція керамічної плитки Atem Mozaik виконана у чотирьох тонах, тому ви без проблем підберете дляч себе саме той колір плитки, який підходить саме вам.

Safari

Safari

Керамічна плитка Atem Safari - облицювальна плитка в теплих тонах. Фомат плитки Atem Safari 300х600 мм. Плитка виготовлена у дизайні африканського континенту, теплі тони та вигляд мармуру.

Sharm

Sharm

Керамічна плитка Atem Sharm - плитка формату 30 на 60. Продукція виконана у коричневих тонах та нагадує структуру дерева. У колекції керамічної плитки присутні три декоративні елементи що допоможуть вам урізноманітнити дизайн кімнати де ви збираєтесь викласти плитку Atem Sharm.

Tifani

Tifani

Керамічна плитка Atem Tifani - втілення ваших незабутніх мрій. Колекція виконана у ексклюзивних темних кольорах. Керамічна плитка Atem Tifani має формат 300 на 600мм. Декорації виконані у світлих тонах з квітковими композиціями, а також є декори із золотою оздобою. Керамічна плитка Atem Tifani припаде до душі тим хто любить класичний стиль.

У нас в галареї доступний дизайн ванної кімнати за допомогою цієї колекції керамічної плитки.

Trevi

Trevi

Плитка керамічна українського виробництва Atem Trevi - весела композиція у вашій ванній кімнаті. Керамічна плитка Atem Trevi має дуже багату кольорову гаму та безліч декорів на тему класики та дитячо-шкільного напрямку. Колекція керамічної плитки Atem Trevi виконана у форматі 20 на 20.

Новинки

Керамічна плитка Atem

Компанія Atem – український виробник керамічної плитки європейської якості. Незважаючи на свою молодість компанія уже змогла посісти високе місце серед виробників будівельних матеріалів. Продукція вже стала відомою на ринку України. Всі продукти які виготовляються фабрикою проходять відповідний контроль якості, та не поступаються закордонним конкурентам. Не відстає компанія і у дизайнерських рішеннях своєї керамічної плитки, всі охочі можуть вибрати з асортименту саме ту облицювальну плитку, яка припала вам до душі. На відміну від імпортованих товарів керамічна плитка Atem – це відмінна якість за помірну ціну.