Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Фільтр товарів, як користуватись?

Фільт товарів є зараз майже на кожному поважному сайті - інтернет магазині чи каталозі товарів. Загалом при великій кількості товару потрібна така річ як фільтр товару що не підходить нашим параметрам, або як відсіяти непотрібний товар у списку.

На прикладі категорії прямокутних душових кутків ми вам продемонструємо роботу даного фільтра.

І так почнемо із входу у дану категорію, це можна зробити скориставшись верхнім меню:

Леостиль - функція фільтрування товарів

Перейшовши до вибраної категорії, по правій стороні ми побачимо блок із параметрами, по яким можна вибрати відповідний продукт. В даному випадку це прямокутні душові кабінки.

Леостиль - функція фільтрування товарів

І так почнемо вибирати кабінку яка нам потрібна. Спочатку можна вибрати виробника, та ціну шуканого товару, діапазон ціни виставляється двома повзунками від і до. Далі буде список додаткових параметрів. Там: розмір, висота, матеріал, довжина та інші. Для прикладу візьмемо параметер розміру. Вибиремо один пункт і відразу побачимо скільки з таким параметром є товарів.

Леостиль - функція фільтрування товарів

В даному випадку ми вибрали один параметер і він нам показав що у нас є 4 прямокутні кабінки із розміром 100 на 80 см. і відразу появилась підказка із написом, та пропозицією показати відфільтрований товар.

Леостиль - функція фільтрування товарів

Вибравши кілька значень для параметру розмір ми будемо бачити як у підказці вони всі додались та  знову вам запропоновано показати вибрані товари.

І дивлячись на те що у фільтра може бути безліч параметрів, тому і вибір може бути різним.

Користуйтесь на здоров'я. Сподіваємось що дана функція вам стане у пригоді, та допоможе вам підібрати відповідний товар.

Додаткова інформація
Дата: вівторок, 27 листопад 2012
Переглядів: 4578

comments powered by Disqus