Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Фильтр товара
От До
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

Міжкімнатні двері

Дверні коробки

Дверні коробки

Дверні коробки для міжкімнатних дверей в основному виготовляються із набірного дерева. Зверху коробка покрита шпоном із дерева. Для коробки міжкімнатних дверей часто добарають лиштву по контуру стіни де будуть встановлені міжкімнатні двері.

Міжкімнатні двері це комплект який сткладається із таких речей: дверне полотно, коробка та фурнітура для дверей. В свою чергу коробка складається із основи коробки та лиштви, котра кріпиться до коробки по контуру стіни, щоб приховати та забезпечити кути стін. До дверної фурнітури відносяться дверний замок та завіси на котрих тримається дверне полотно до основи коробки.

Дверне полотно

Дверне полотно

Дверне полотно - основа міжкімнатних дверей. Чому саме полотно продається окремо, тут багато причин. Всім відомо що дверне полотно кріпиться на коробку, пізніше дверна коробка кріпиться в проємі до стін. Якщо дверне полотно може бути різноманітного орнаменту та з різними внутрішніми вкладками, чи тафлями як говорили колись, то сама коробка для дверей хіба що відрізняється розміром ширини та кольором.

Дверне полотно звичайно виготовляється в різних розмірах ширини, від 60 до 90 см. Висота дверного полотна в стандарті близька 200 см. Коробки ж для дверей загалом виготовляються більшими по висоті. Також для дверної коробки потрібно докупити налічники та розширюючий профіль.

Новинки

Міжкімнатні двері для вашої оселі

Ні один будинок ні одна оселя та взагалі неможливо собі уявити хочаб одну із будівель без дверей. Двері невідємний атрибут будь-якої оселі. Займаючись сантехнікою та керамічною плиткою ми часто чули від клієнтів запитання про двері для ванної кімнати та міжкімнатні двері для оселі.

Міжкімнатні двері зараз виготовляються різномантною якості, здебільшого зараз ринок переповнений дешевими дверима із неякісного матеріалу. Ми ж беремо собі за мету виставити для наших клієнтів тільки якісну продукцію по дверях.

Міжкімнатні двері самий розповсюджений варіант дверей. Оскільки таких дверей у одній квартирі є мінімум 3 шт, а максимуму такого показника немає. Оскільки в приміщенні може бути велика кількість таких дверей.

Переглянути міжкімнатні двері ви можете на нашому сайті. Для повної комплектації дверей потрібно вибрати полотно для дверей (це в основному і є основа дверей), коробку на котру кріпляться двері та лиштву.