Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Надійні функціональні ворота та захисні ролети

Ворота – важливий елемент в облаштуванні території, яка примикає до приватного будинку. Вони мають забезпечити надійній захист від небажаного проникнення і зручність у відкриванні для хазяїв. Вигляд воріт значно впливає на сприйняття фасаду будинку.

Усім вимогам до даного типу конструкцій відповідають ворота відкатні, які можуть бути встановлені в огорожі приватного будинку, у промислових приміщеннях та ін. При відкриванні вони зсуваються убік на опорах з роликовим механізмом. Для монтування системи збоку від отвору необхідний вільний простір, якій розташований в одній площині з полотном воріт. Опорні ролики та рейка виготовлені з полімерних матеріалів, що забезпечує безшумну роботу механізму. Завдяки високій точності виготовлення відсування полотна не потребує зусилля та може здійснюватись вручну.

Дизайн відкатних воріт має багато варіантів. На каркасі, який виготовлений з сталі або алюмінієвого сплаву, може бути встановлена будь-яка обшивка: дошки, профільований лист, декоративні ковані грати. Це дозволяє підібрати гармонійне з архітектурою будинку та огорожі оформлення.

Для облаштування входу у гараж можна використовувати секційні ворота Алютех, які виготовляє білоруська компанія. Вони мають декілька варіантів оформлення поверхні рельєфом та різний колір зовнішнього поліуретанового покриття. Секції воріт виконані з оцинкованого стального листа з утеплювачем усередині. Уся фурнітура виготовлена з нержавіючої сталі. Полотно воріт демонструє високу щільність, вітростійкість та забезпечує хорошу теплоізоляцію. Секційні ворота надійно захищають вхід від проникнення. Їхня конструкція відповідає стандарту безпеки, який діє в ЄС. Полотно забезпечене від неконтрольованого руху та від падіння, причиною якого могли би стати пошкодження тросу або пружини. Передбачено захист від травмування рук.

Для встановлення ззовні на вікна, гаражні ворота, балконні та вхідні двері виготовляють захисні ролети. Вони складаються з системи ламелей, які у розкритому стані повністю закривають отвір вікна. При відкриванні ламелі збираються у коробі, який розміщений угорі. Ролокасети Alutech випускають з ламелямі різної товщини та ширини. Вони виготовляються з решіткового профілю або з алюмінієвого з утеплювачем усередині. Ролети захищають від проникнення та покращують теплозбереження.

Усі системи для зручності можна обладнати системою автоматики та електроприводом.

Додаткова інформація
Дата: середа, 02 грудень 2015
Переглядів: 1141

comments powered by Disqus