Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Обігрівач ENSA ПО-500 VR

Інформація
Продукт ID:9623
Виробник:Ensa
Доставка +доставка
Ціна товару
80.00
Кількість:
Теги
  • Опис
  • Параметри
  • Відгуки

Інфрачервоні нагрівальні панелі ENSA моделі ПО-500 VR є обігрівачами з двома видами дії - конвекційним і інфрачервоним, потужністю в 500 Ватів.

Ці моделі комплектуються вбудованим термостатом, який дозволяє тонко настроювати прилад для конкретних потреб. Вони можуть використовувати як основне або додаткове опалювання, а також об'єднуватися в групи для створення повноцінної системи опалювання.

Характеристики:

Опалювальна площа:

  • Основне опалювання: 7-9 м2 (21- 28м3)
  • Додаткове опалювання: 8 - 12 м2 (24-36м3)

Температура поверхні: 80С +/- 5С

Тип монтажу : Настінний обігрівач

Тип обігрівача : Довгохвильовою інфрачервоний електричний обігрівач

Вбудований термостат дає можливість управляти температурою приміщення, ви задаєте необхідну температуру, а обігрівач автоматично включитися і відключиться залежно від зміни температури. Це позбавляє від необхідності проводити які-небудь монтажні роботи і установки централізованої системи управління. Настінний обігрівач ENSA з індексом "VR" оснащується дротом і вилкою і вбудованим кронштейном, Вам треба буде лише навісити його на стіну і включити в найближчу розетку.

Приклад застосування:

Приміщення, в яких люди знаходяться постійно, в яких потрібне індивідуальне налаштування температури.

Приміщення, в яких неможлива установка централізованої системи опалювання.

Приміщення, яке знаходиться в оренді.

За допомогою систем автономного опалювання ENSA (VR) ви зможете настроювати усі опалювальні панелі окремо, робити установку параметрів для кожного приміщення. Вам не потрібний буде монтаж дорогої централізованої системи опалювання, отримувати дозволи на її установку. Якщо ви орендуєте приміщення, завжди можна буде відвезти обігрівач з собою, досить лише зняти його з кріплень.

Розміри

Розміри

Матеріал

Матеріал

Покриття

Покриття

Інформація

Інформація

Ваш відгук може бути першим.
Написати відгук
наступнийпопередній перший Товарів в даній категорії:4
Самая актуальная информация керберос купить тут.

Ensa

Ensa

ENSA - це стабільна і динамічно така, що розвивається торгова марка, яка входить до числа лідерів з виробництва устаткування для систем альтернативного і автономного опалювання.

Основними напрямами діяльності, являються енергозбережні обігрівачі і системи інфрачервоного опалювання,  як для використання в побутових умовах (опалювання квартири, дачі, котеджу, заміського будинку і так далі), так і для проектування систем опалювання для комерційних, складських, виробничих, офісних приміщень.

Торгова марка ENSA прекрасно зарекомендувала себе як надійний партнер і є гарантом високої якості і передових технологій. На сьогодні, TM ENSA має мережу представників в сегменті електричних систем опалювання практично в усіх регіонах України і досить велику торгову мережу на території СНД.

У розпорядженні компанії - потужна виробничо-технічна база, висококваліфіковані інженери і конструктори,  а так само механізми, завдяки яким можливе виконання повного циклу виробництва, будь-якого рівня складності.

Уся продукція ТМ "ENSA" сертифікована. Для підтримки стабільного рівня якості, увесь модельний ряд піддається суворому контролю на усіх етапах виробництва.