Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Обігрівач ENSA ПО-500

Інформація
Продукт ID:9622
Виробник:Ensa
Доставка +доставка
Ціна товару
65.65
Кількість:
Теги
  • Опис
  • Параметри
  • Відгуки

Електричний панельний обігрівач ENSA ПО-500 використовує у своїй роботі два види передачі тепла - конвекційний і інфрачервоний, потужність якого 500 Ватів. Ця модель може виступати в ролі основної системи опалювання, а може стати частиною системи додаткового опалювання, в яку входять інфрачервоні панелі. Існує можливість об'єднати декілька обігрівачів в групу, створити систему, яка управлятиметься одним термостатом. Модель ПО-500 вимагає підключення зовнішнього термостата, для досягнення кращих результатів в економічності.

Характеристики:

Опалювальна площа:

  • Основне опалювання: 7-9 м2 (21-28м3)
  • Додаткове опалювання: 8 - 12 м2 (24-36м3)

Температура поверхні : 80С +/- 5С

Тип монтажу : Настінний обігрівач

Тип обігрівача : Довгохвильовою інфрачервоний електричний обігрівач

Якщо ви бажаєте автоматизувати або об'єднати певну кількість обігрівачів в мережу, настроїти управління ними через один термостат - кращим стане вибір моделі з можливістю підключення зовнішнього тижневого терморегулятора. Таке рішення дозволить легко програмувати усю систему опалювання, задавати температурний режим на тиждень вперед, економити електроенергію.

Приклад застосування :

Ви є щасливим володарем заміського будинку, але можете бувати там лише на вихідних? Тоді краще всього Вам підійде система, яка у будні дні лише підтримуватиме мінімальну температуру, підтримувати тепловий баланс і не дасть замерзнути комунікаціям. А для вихідних днів можна буде настроїти окремий режим роботи, який включить систему за декілька годин до вашого приїзду і створить максимально комфортні умови. А потім зможе сама знову перейти в найбільш економічний режим.

Розміри

Розміри

Матеріал

Матеріал

Покриття

Покриття

Інформація

Інформація

Ваш відгук може бути першим.
Написати відгук
попередній перший Товарів в даній категорії:4

Ensa

Ensa

ENSA - це стабільна і динамічно така, що розвивається торгова марка, яка входить до числа лідерів з виробництва устаткування для систем альтернативного і автономного опалювання.

Основними напрямами діяльності, являються енергозбережні обігрівачі і системи інфрачервоного опалювання,  як для використання в побутових умовах (опалювання квартири, дачі, котеджу, заміського будинку і так далі), так і для проектування систем опалювання для комерційних, складських, виробничих, офісних приміщень.

Торгова марка ENSA прекрасно зарекомендувала себе як надійний партнер і є гарантом високої якості і передових технологій. На сьогодні, TM ENSA має мережу представників в сегменті електричних систем опалювання практично в усіх регіонах України і досить велику торгову мережу на території СНД.

У розпорядженні компанії - потужна виробничо-технічна база, висококваліфіковані інженери і конструктори,  а так само механізми, завдяки яким можливе виконання повного циклу виробництва, будь-якого рівня складності.

Уся продукція ТМ "ENSA" сертифікована. Для підтримки стабільного рівня якості, увесь модельний ряд піддається суворому контролю на усіх етапах виробництва.