Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Фильтр товара
От До
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

Paradyz

Amanda – Aleks

Amanda – Aleks

Серія керамічної плитки від польського виробника Paradyz Amanda – Aleks. Мотивом створення колекції стали шпалери із ексклюзивним дизайном. Основним наповненням тону дизайну створює керамічна плитка серії, а її доповненням замаються численні декорації та фризи. Три плитки різного кольору створюють наповнення серії, які при відповідній кладці створюють неповторний дизайн. Існує можливість встановлення керамічної плитки у вертикальному і горизонтальному положенні, а підкреслити це все можна за допомогою відповідних керамічних декорів та фризів.


Серія знята з виробництва
Amiche

Amiche

Серія керамічної плитки для ванної кімнати Paradyz Amiche. Колекція виконана у світлих та темних теплих тонах. Саме завдяки своїм тонам та неперевершеним декораціям керамічна плитка Paradyz Amiche від польского виробника здобула свою популярність.

Відмінне поєднання світлого та темного відтінків плитки, а також декорації що запропоновані польським виробником створюють атмосферу для створення дизайну у різноманітних стилях. Плитка Paradyz Amiche (Парадиж Аміче) від польского виробника здебільшого призначена для декорування ванної кімнати.

Формат плитки Парадиж Аміче 30*60 см.

Galvo

Galvo

Керамічна плитка для ванни Paradyz Galvo - це поеднання світлих та темних відтінків теплих кольрів. Завдяки колекції плитки Гальво Ендо від польского виробника Парадиж можна створити відмінний дизайн для ванної кімнати поєднавши сучасний стиль по класичній манері. Плитка приглянеться як шанувальникам класичних напрямків так і любителям сучасного дизайну.

Плитка для ванни Парадиж Гальво Ендо виготовляється у форматі 30 на 60 см стіна та підлога у форматі 40 на 40 см.

Стінова плитка має структурне покриття та має товщину 10.2 мм. Товщина плитки для підлоги Парадиж Ендо 8.5 мм та має антискользке покриття.

Вуаль на стіні

Колекція Galvo/Endo це краща відповідь як уміло з'єднати традицію з сучасністю! Модні сьогодні кольори - темний коричневий із сливовим відтінком і строгий білий, а також інноваційний, глибокий і мікроструктурний малюнок, що нагадує металеву сітку. До того трохи традиції - квітковий малюнок, відповідний до будь-якого інтер'єру. Таке поєднання дає багато можливостей аранжування. Якщо Тобі важко вирішити що краще - сучасні інтер'єри або ті з традиційними елементами - колекція Galvo/Endo саме для тебе!

Genezo - Enezi

Genezo - Enezi

Серія керамічної плитки польського виробництва Paradyz Genezo - Enezi. Плитка створена у витончених класичних тонах, візерунки мрамуру на полірованій плитці відтворюють натуральний камінь. Керамічна плитка Paradyz Genezo - Enezi створена щоб створювати природний настрій ванної кімнати. Плитки повторює витончений античний дизайн. Ізюминками цієї керамічної плитки є декоритавна мозаїка з візерунок.

Sabro - Silon

Sabro - Silon

Серія польської керамічної плитки Paradyz Sabro - Silon. Плитка виготовлена у форматі 295*595 мм. Основним здобутком колекції є велика кількість різноманітних декорів та фризів. По кольорових гамах колекція поділена на дві групи, група beige - brown та verde - bianco. Плитка відмінно підійде тим, хто дійсно полюбляє класичні моменти в інтер'єрі ванної кімнати.

Savanna - Safari

Savanna - Safari

Серія керамічної плитки Savanna - Safari від польської фабрики Ceramica Paradyz – колекція розміром 30 х 50 см., колекція являється продовженням серії колекції в яких відображено природу. За основу створення колекції керамічної плитки було взято рельєф ріки носорога, і керамічна плитка Ceramica Paradyz Savanna – Safari вдало відтворює цю задумку. Цікавим елементом серії являються блискучі лінії, які під відповідним кутом проявляються на поверхні плитки. В колекції присутні два види декорів, які представляють бачення арабських та етнічних мотивів, із застосуванням сучасних штучних прикрас, та нанесення позолоти. В колекції є два формати плитки для підлоги 30 х 30 та 40 х 40. Плитка для підлоги під назвою Safari розміром 30 х 30 являється доповненням до облицювальної плитки Savanna, в той час керамічна плитка для підлоги Safari розміром 40 х 40, являється універсальним продуктом, який можна використовувати як у великих ванних кімнатах так і у кухні чи холі , чи коридорі. В колекції гармонують два кольори Beige і Brown.

Secret - Edeno

Secret - Edeno

SECRET/EDENO це нова колекція, яка є квінтесенцією елегантності і стилю гламур. Ректифікована настінна плитка у форматі 29,5x59,5 см представлена в класичних кольорах - чорному і білому. Колекцію доповнює широкий асортимент декорацій. Декоративна плитка, що переливається безліччю блисків і рефлексів, збагачує колекцію як прикраси елегантну пані. У цій колекції ми пропонуємо скляні планки з ефектом парчі, майстерні вставки, а також незвичайні планки з кристалами, що переливаються як діаманти. Цікавим елементом колекції є незвичайна скляна мозаїка еліптичної форми. Доповненням колекції є підлогова плитка Edeno у форматі 39,5 x 39,5 см і колірній гаммі Bianco.

Vivian - Purio

Vivian - Purio

Vivian / Purio це колекція у форматі 25x40 см в широкій колірній гаммі, починаючи з нейтральної Біанко, через Роса, Віола, Блу, Верде, Неро. Колекція має два вигляди декорацій : Колір і Хвиля, з комплектом планок, а також гамму універсальних скляних фризів у форматі 3x40 см Широка пропозиція стінних плиток дозволяє будь-яким чином поєднувати кольори, що є викликом для архітекторів. З колекцією Вівіан можна застосовувати мозаїки Альтеа, Албир Біанко, Роса, Неро в усіх форматах, а також планки Мурано Роса і Неро (5x25 см і 10x25 см). Статевими плитками є Пуріо Біанко і Графіт у форматі 40x40 см

Vivida - Vivido

Vivida - Vivido

Так би мовити, нова колекція керамічної плитки Paradyz. Виконана у барвистих веселих тонах. Стінова плитка воконана у форматі 30 * 60 см, а плитка для підлоги виконана у форматі 33,3 на 33,3 см. Колекція плитки відмінно підійте для таких людей що люблять виразні візерунки та насичені кольори. Плитка виконана у чьотирьох кольорах, та також у структурному форматі.

Yoshioka

Yoshioka

Керамічна плитка для ванни польського виробництва Paradyz Yoshioka - Purio. Плитка виконана у темно світлих тонах. Поєднання відмінних кольорів для любителів підкресленого стилю. Керамічна плитка виготовляється у форматі 20 на 60 см.

В колекції представлені два кольори основної стінової плитки, а також пару яскравих декорів котрі будуть підкреслювати вистонченість дизайну модернового напрямку.

Для підлоги пропонується керамічна плитка розміром 40 на 40 см у графітовому та білому кольорах.

Новинки

Керамічна плитка Paradyz

Фабрика керамічної плитки Ceramika Paradyz (Кераміка Парадиж) являється виробником керамічної плитки високої якості в Польщі. Використання сучасного устаткування та технологій виробництва керамічної плитки, основаних на найкращих традиціях керамічного виробництва, цікавий та свіжий дизайн піднімають продукцію Ceramica Paradyz до марки світового масштабу. Продукцію фабрики Ceramica Paradyz застосовують у широкому спектрі, її можна застосувати як для ванної кімнати так і для кухні чи холу, а також для промислового будівництва. Цьому сприяє великий асортимент продукції фабрики Ceramica Paradyz, будь то керамічна плитка для стін чи підлоги, а також безліч декорів.

Відмінне дотримання стандартів якості являється гарантією високої якості продукції фабрики Ceramica Paradyz яка відповідає найвищим попитам і тенденціям ринку.