Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Poolspa Linea 140 x 70

Інформація
Продукт ID:2399
Код товару:PWPNA..ZN000000
Виробник:Poolspa
Товар був доданий в наш каталог середа, 13 червень 2012
Доставка +доставка
Ціна товару
313.00
Додаткове устаткування:
+ 132.24 з довгою і короткою панеллю
+ 90.72 з довгою панеллю
+ 52.80 з короткою панеллю
+ 0.00 без бічної панелі
Система гідромасажу:
+ 522.72 Система BASIC
+ 0.00 Без гідромасажу
Кількість:
Теги
 • Опис
 • Параметри
 • Відгуки

Прямокутна акрилова ванна Пулспа Лінеа розмірами 140 на 70 см. Форма ванни прямокутна і розроблена як одностороння ванна. З однієї сторони стінка ванни має менший кут нахилу і тим самим формує у ванній спинку. Отвід для сифона знаходиться з краю дна ванни, ближче до меншої і більш нахиленої сторони. Ванна в стандарті поставляється із металевими ніжками. До ванни додатково можна замовити алюмінієвий каркас, сифон, лицеві панелі та гідромасажну систему.

Стандартна комплектація:

 • Ванна акрилова 140 на 70 см.
 • Металеві ніжки із регулюванням висоти.

Додатково:

 • Алюмінієвий каркас для ванни із регулюванням висоти.
 • Сифон з переливом.
 • Сиофн з наповненням ванни переливом.
 • Фронтальна панель.
 • Бокова панель.
 • Г - подібна панель.
 • Гідромасажна система.
Розміри

Розміри

Матеріал

Матеріал

Покриття

Покриття

Інформація

Інформація

Ваш відгук може бути першим.
Написати відгук
останній наступнийпопередній перший Товарів в даній категорії:110
Утилизации ПНГ газа нпк грасис обеспечивает 100 утилизацию.

Poolspa

Poolspa

Компанія pool spa - провідний європейський виготівник ванн, басейнів, а також широкого спектру сантехнічного устаткування для душових кімнат: кабін, кутів, панелей і піддонів. Багаторічний досвід роботи, відлагоджений виробничий процес і використання передових технологій виступають гарантами якості кінцевій продукції і служать причиною популярності у споживачів у всьому світі.

 

Продукція від pool spa - знайди свою лінію!

Пріоритетним напрямом розвитку компанії і основною відмінністю від інших фірм, що виробляють сантехніку для ванни: teuco, albatros душові кабіни і ванни, victory spa і т. д., являється індивідуальний підхід до кожного клієнта. Так, для того, щоб задовольняти вимоги як можна більшої кількості потенційних покупців, уся продукція представлена у продажу різними лініями.

Лінія EXCLUSIVE pool spa, наприклад, розроблена спеціально для любителів розкоші : химерні форми (від круглих до витіювато зігнутих, асиметричних), моделі для двох, кутові ванни з тубро-, аква- і гідромасажем обов'язково припадуть до смаку навіть найвередливішим представникам вищого суспільства.

Колекційну лінію pool spa ванни CRISTALLO від італійського дизайнера Марчелло Кутино належним чином оцінять ті, хто хоче бачити свою ванну кімнату не лише затишною і комфортною, але і бездоганною в плані оформлення. Незвичайне ограновування виробів - виразна межа кромки з подвійним нахилом - внесе до будь-якого інтер'єру ноту елегантної витонченості.

Модельний ряд pool spa IMPRESSION виконаний у дусі вікторіанської епохи - ванни, що окремо стоять, виступають як нагадування про часи, коли регулярні гігієнічні процедури були прерогативою багатих станів. Шик і розкіш сучасних виробів дозволять їх володарям відчути себе королівськими особами.

Нарешті сама затребувана лінія - це, поза сумнівом, pool spa ванни COMFORT. Доступні за ціною для більшості покупців, комфортабельні і красиві - вироби цієї колекції не залишають ні єдиного шансу конкурентам (ваннам appollo, doctor jet і іншим), а різноманіття форм і величин допоможе обладнати будь-кого, навіть найскромнішу по розмірах кімнату.

 

Pool spa ванни - хвилини і годинник справжнього задоволення

Окрім прийняття гігієнічних процедур, в сучасній ванні, душовій кабіні або басейні можливо і проводити дружні зустрічі, і організовувати відпочинок для усієї сім'ї, і просто дарувати самому собі розслабляючі хвилини блаженства. Рай на землі існує, і pool spa ванни - відмінна можливість поринати в насолоду щодня.