Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Фильтр товара
От До
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

Rako

Botanika

Botanika

Серія керамічної плитки Botanika від чеського виробника Rako. Виконана у світлих тонах, у форматі 25 на 45 см. В серії присутні різноманітні плитки для стіни та підлоги а також фризи та декори цікавого забарвлення. Слід відмітити що в колекцію входять три варіанти пано. Квіткові пано в різних тонах придають колекції неповторного шарму.

Новинки

Чеська керамічна плитка Rako

На сьогоднішній день фабрика Rako це найпотужніший виробник на території Чехії. В асортименті продукції є багато різноманітньої керамічної плитки, мохаїки та фасадної плитки, а також велика кількість гресу. За свою 125 річну історію фабрика випустила у світ безліч своїх творінь, деякі з них збереглись у історичних будівлях Чехії. Звичайно плитка яка виготовлялась колись зараз вже не випускається, але кожного року Rako радіє нас новими серіями керамічної плитки.

где купить шерстяные носки . Стоматология в одинцово цены недорого nv-stom.ru. . Секс игрушки фаллоимитаторы. Секс шоп фаллоимитаторы www.tochkalubvi.ru.