Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Тумбочка під умивальник Aga 60 Cersanit Ibiza

Інформація
Продукт ID:9646
Код товару:S504-009
Виробник:Cersanit
Товар був доданий в наш каталог вівторок, 08 листопад 2011
Доставка +доставка
Ціна товару
89.17
Кількість:
Теги
  • Опис
  • Параметри
  • Відгуки
Корпус виконаний з ДСП з двосторонньою ламінацією білого кольору, товщина 16 мм. Фасади з MDF з двосторонньою ламінацією, товщина 16 мм. Горизонтальні краї конструкції обиты профілем "мило". Фасади і зовнішні поверхні забарвлені емаллю з високою мірою блиску. 4 регульованих ніжки з ПВХ заввишки 120 мм. Висота 790мм. Ширина 580 мм. Глибина 312 мм.
Розміри

Розміри

Матеріал

Матеріал

Покриття

Покриття

Інформація

Інформація

Ваш відгук може бути першим.
Написати відгук
останній наступнийпопередній перший Товарів в даній категорії:10

Cersanit

Cersanit

Cersanit S.A. є одним з провідних компаній-виробників з польським капіталом на європейському ринку. Предметом діяльності Групи компаній Cersanit є виробництво і реалізація товарів для ванної кімнати (керамічна плитка, санфаянс, меблі для ванних кімнат, душові кабіни, акрилові ванни, піддони і інші акрилові вироби).

З 1998 року акції компанії котируються на Варшавській фондовій біржі.

Група компаній Cersanit здійснює свою діяльність на польському ринку і за кордоном. Основними є ринки Східної Європи (Росія, Україна), а також країни Європейського союзу (у т. ч. Литва, Латвія, Естонія, Чехія, Словаччина, Угорщина, Румунія, Болгарія, Німеччина, Франція, Великобританія, Ірландія, Швеція, Данія). Група компаній Cersanit націлена на розширення діяльності на зарубіжних ринках.

Цілі групи компаній Cersanit : побудова економічно сильної європейської організації, досягнення і утримання позиції лідера на ринку комплексної пропозиції товарів для ванних кімнат, забезпечення довгострокового стабільного зростання вартості компанії і доходу акціонерів.

Широкий асортимент товарів, пропонований компанією Cersanit, знаходить усе більше визнання серед споживачів. Компанія надзвичайно динамічно розвивається в країні і на закордонних ринках, це підтверджують високі оцінки аналітиків і незалежних центрів моніторингу ринку - Cersanit регулярно займає лідируючі позиції у ряді рейтингів. Позиція Cersanit на ринку, а також стабільне фінансове положення складають основу для подальшого динамічного розвитку компанії.