Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Умивальник під стільницю 47 Kolo NOVA TOP

Інформація
Продукт ID:5655
Код товару:61846
Виробник:KOLO
Товар був доданий в наш каталог понеділок, 18 жовтень 2010
Доставка +доставка
Ціна товару
66.00
Кількість:
Теги
  • Опис
  • Параметри
  • Відгуки
останній наступнийпопередній Товарів в даній категорії:8

KOLO

KOLO Група Санитек, лідируючий європейський виробник сантехніки, з'явився в Польщі в 1993 році, купуючи велику частину ZWS Kolo. Інвестиції в наступні роки привели до появи наступних фабрик по виробництву сантехніки. Із загальною торговельною маркою КОЛО продаються: санітарна кераміка - Nova, Nova Top, Nova Top Pico, Nova Top Без Перешкод, Fantasia, Impuls і Aplauz, акрилові ванни і піддони (більше 30 моделей), ванни з гідромасажем, душові кабіни, аксесуари для ванної кімнати, призначеної для інвалідів. Виробами марки КОЛО, а також імпортованими з інших європейських фірм, що належать компанії Санитек, ми в змозі обладнати будь-яку ванну кімнату, починаючи від стандартної закінчуючи ексклюзивною. Ми пропонуємо вироби таких відомих європейських виробників, що належать компанії Санитек, в Польщі як: Keramag, Koralle (Німеччина), Domino - Albatros (Італія). Ми прагнемо, щоб наші вироби були не лише функціональні, але і красиві. Тому велика увага звертається нами на дизайн. Ванна кімната перестала бути місцем, в якому ми тільки миємося, але також ми хочемо знайти тут затишне місце для відпочинку. Наші вироби прекрасно задовольняють ці потреби. Ми прагнемо, щоб фірма Санитек Коло була першопроходцем концепції сучасної ванної кімнати для кожної сім'ї, готелю або офісу, а марка КОЛО її синонімом. Пропоновані нами вироби відповідають якісним нормам, прийнятим в Європі, німецькій (DIN) і голландській нормі (KIWA), мають також сертифікати безпеки. Санитек Коло може "похвалитися" сертифікатом ISO 9002. Коло надає 5 років гарантії на керамічні вироби, ванни, піддони і душові кабіни, а також гарантує 10 років доступності запасних частин після можливого закінчення виробництва якого-небудь виробу. Прекрасний гарантійний і післягарантійний сервіс це ще один наш плюс. Ми співробітничаємо з декількома десятками сервісних точок в Польщі і за кордоном, в яких прекрасно навчені фахівці допоможуть Вам вирішити л