Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Види клею для кладки керамічної плитки

клей для плиткиЩоб вибрати клей для керамічної плитки потрібно звернути увагу на такі фактори:

  • Вид керамічної плитки
  • Тип основи
  • Умови де будуть проводитись роботи по кладці плитки
  • Умови як буде експлуатуватись приміщення із плиткою

Керамічна плитка - матеріал доволі таки одноманітний по характеристикам, тому при виборі клею для плитки більше значення має розмір плитки. Тому для плитки із стандартними розмірами у 30-40 см підійде будь-який клей. Але якщо плитка буде мати розмір більший за 50 см, то в такому випадку для неї потрібно брати клей із високою пластичністю, тому що хвичайний клей не може рівномірно розійтись під великоформатною плиткою, і в результаті під плиткою появляться повітряні кишені, які з часом можуть не витримати навантаження і тріснути у тому місті.

Основа для кладки керамічної плитки також поділяється по виду використаного матеріалу. Звичайні клеї мають найкраще зчеплення із бетонними, цементно-пісчаними та цегляними поверхнями. Для інших поверхней, до яких можна віднести камінь, асбошифер, тяжкий бетон, або якщо у випадку кладки плитки на шар старої плитки, потрібно використовувати спеціальний клей. Такий же метод підбору клею можна використати якщо основа не дуже надійна, або якщо поверхня яку будуть облицьовувати піддаватимется високим навантаженням.

Інколи потрібно зробити так, щоб не зупиняти надовго експлуатацію приміщення де будуть проводитись ремонтні роботи, виконати кладку плитки у щільні строки. Наприклад, якщо це коридор чи перехід, і зачинивши його буде паралізовано рух в приміщення. В таких рідких випадках відмінно підійде клей що швидко твердіє. При кладці керамічної плитки таким клеєм, уже після 3-4 годин шви можна заробляти.

клей для плиткиЩе окремим напрямком різновиду клею для керамічної плитки стала різноманітність використання керамічної плитки. Облицьовують плиткою не тільки внутрішні приміщення, але і зовнішні, де вона піддається впливу зовнішніх факторів, таких як погодні умови. Низька морозна температура, отмосферні опади, температурні деформації - це такі чинники, які впливають на керамічну плитку яка буде експлуатуватись  на вулиці. В приміщенні також є зони підвищеного водяного навантаження, це наприклад душові кабінки, ванни та байсейни. Для таких випадків розробляють спеціальні клеї.

До окремих випадків застосування клею можна віднести облицювання підлоги із електричним підігрівом, особливо якщо під плиткою іде тонкий кабель чи кебельний мат. У відмінності від товстого кабелю, який як правило закладають у товщині стяжки, тонкі кабелі підігріву кладуться у слой клею під плиткою. Тому клей для таких речей підбирається підвищеної пластичності, щоб не створювати пустот довкола кабеля, через які кабель може перегрітися.

клей для плиткиНа завершення слід відмітити, що проблеми із покриттям плиткою - відлітання окремих плиток, розстріскування покриття та інше - часті проблеми пов'язані із застосуванням практики нерозумної економії. І це і не дивно, якщо порівняти що дорогий клей коштує у 3-4 рази дорожче дешевого. Так чи інакше у кінцевому випадку переробка покриття буде коштувати значно дорожче. Тому слід із початку робіт раціонально все обдумати, беручи до уваги розмір плитки, тип основи, та умови в яких буде експлуатуватись приміщення, та підібрати відповідний клей для вкладання керамічної плитки.

Додаткова інформація
Дата: середа, 02 жовтень 2013
Переглядів: 2719

comments powered by Disqus