Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Виготовлення дверей та сходів у Львові з якісних матеріалів

Вишукані елегантні двері, виготовлені з натуральної деревини, здатні викликати позитивні емоції у господарів та гостей. Ці елементи декору надають житлу реальної значущості, непідробної вишуканості та викликають повагу до вподобань господарів. Перед тим як замовити двері у місті Львів, бажано мати проект облаштування інтер’єру приміщень. Це допоможе дизайнерові правильно запропонувати замовникові двері, що будуть стилістично співвідноситись з іншими елементами будівлі.

Важливо, щоб усі вироби були виконані в одному стилі, що допомагає гармонізувати тематику навколишнього дизайну. Наше підприємство виготовляє всі види дверей зі справжніх матеріалів. Вони стануть надійним захистом для будинку, а також виконуватимуть тепло та звукоізоляційні функції. Ті ж самі вимоги виконують міжкімнатні двері, створюючи сприятливі умови для перебування у приміщеннях та доповнюючи неповторним виглядом інтер’єр.

Під час прийняття замовлення спеціаліст компанії допоможе вибрати виріб, який найкраще буде відповідати вимогам клієнта. Фірма спеціалізується лише на якісній продукції. Матеріал натурального походження найефективніше слугує тоді, коли двері виготовляються приклеювальним способом. Це значить, що вони складаються з двох шарів добре висушеної деревини. Частини притискаються таким чином, що їх волокна лежать навхрест. Це зміцнює структуру виробу і робить її стійкою до кліматичних коливань.

Інший важливий елемент інтер’єру – дерев’яні сходи. Головне завдання, яке стоїть перед розробниками конструкцій, – виготовити їх компактними, надійними та довговічними. Іноді в процесі експлуатації частини сходів починають розхитуватись. Причиною таких вад стає недостатнє висушення деревини, помилки проектування та неточності під час монтування.

Серед продукції, яка пропонується нашим підприємством, ви знайдете вироби, що не мають недоліків та вражають монументальністю. В кожній такій конструкції можливе поєднання з деревиною кількох інших будівельних матеріалів. Правильне планування сходів робить їх оригінальними та викликає почуття впевненості. Для продовження експлуатаційних можливостей дерев’яні робочі поверхні покриваються стійкими до стирання та вигоряння лаками.

Запрошуємо відвідати нашу студію, і ви обов’язково знайдете те, що вам сподобається та ідеально підійде для вашого помешкання.

Додаткова інформація
Дата: п'ятниця, 11 грудень 2015
Переглядів: 1083

comments powered by Disqus