Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Фильтр товара
От До
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

Emco

Emcocontour

Emcocontour

Emcocontour - діапазон аксесуарів які явно обізнані про їх роль та функціонування у ванній кімнаті. Це має певний плюс: їх витончені криві приводять більше комфорту до вашої ванної кімнати.

Emcodogma

Emcodogma

Спрощена серія має багато для пропозиції. Продукція в діапазоні Emcodogma аксесуарів забезпечить блискуче доповнення до будь-якої ванни, будь-які його її продукти збільшують комфорт вашої ванної кімнати.

Emcoliaison

Emcoliaison

Аксесуари Emco Emcoliaison спроектовані так - щоб, кожен при їх виборі створив індивідуальні основні моменти у вашій ванні. Високоякісні функціональні модулі можуть комбінуватися і налаштовуватись із специфічними вимогами, що дає вам змогу комбінувати ваше замовлення індивідуально.

Новинки

Аксесуари для ванної кімнати Emco

Компанія Emco, будучи частиною групи компаній  Erwin - Müller, функціонує вже 50 років як виробник стильних меблів і сантехніки для ванних кімнат. Асортимент продукції компанії також включає аксесуари для ванної кімнати, такі як утримувачі для туалетного паперу, мильниці, рушникотримачі, дзеркала, освітлювальні прилади і інші. Численні нагороди і міжнародна дистриб'юторська мережа робить Emco загальновизнаним виробником продукції для ванної кімнати.