Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Галерея зображень

Виконані роботи майстрів

Виконані роботи майстрів Із сьогоднійшнього дня стартує нова рубрика галереї в котрій будуть представлені роботи виконані плиточками та сантехніками. Для чого це потрібно?... Багато хто питається, де знайти нормального майстра по укладанню плитки та сантехніки. Багато кому рекомендуємо того чи іншого майстра, але ось подивитись майстерність самого майстра не так вже і легко, так от і були прийнято рішення щоб такий розділ із зробленими роботами стартував на нашому сайті Леостиль. Звісно всього побачити не вдастся, але основне переглянути можливо, та і подивитись на якість проробленої роботи.
31.05.2012Додатково

Дизайни ванної кімнати

Дизайни ванної кімнати Всім відомий такий факт як будування нового чи ремонт старого приміщення. Перш ніж починати ремонт, щоб це не було, ванна, санвузол, кухня чи любе інше приміщення, ми завжди плануємо де і з якою ціллю буде стояти той чи інший предмет. Ця вся процедура називається дизайном. Малюєте все ви чи наймаєте професійного дизайнера, це зараз не важливо, але в кінцевому результаті у вас буде готовий дизайн вашого приміщення, будь то на папері чи у ваших думках, але він є завжди. Тому у цьому розділі зібрані творіння дизайнерів та простих клієнтів, котрі прийшли до нас із малюнком планом кімнати і разом із нами розклали і плитку і сантехнічні прилади. Загалом категорія галереї буде призначена для показу різноманітних дизайнів ванних кімнат та санвузлів. При перегляді конкретної роботи у ній буде описано що потрібно було виконати, яка була використана керамічна плитка, яка підібрана сантехніка та таке інше. Надіємося що наші з вами роботи допоможуть людям підібрати цікаві ідеї інтер'єру.
26.09.2012Додатково

Керамічна плитка

Керамічна плитка Керамічна плитка - доволі поширений матеріал у будівництві і оздобленні приміщень. Вцьому розділі фотоальбому Ви знайдет багато зібражень дизайну виконаних з керамічних плиток та декорів виробництва Італії, Іспанії, Польші та інших. Також крім керамічної плитки можна переглянути керамограніт та клінкерну плитку. Керамограніт в основному використовується для укладання на підлогу. В свою чергу до клінкерної плитки відносять - фасадну плитку для укладання фасаду та парапетів та сходи - спеціальну плитку для укладання сходів.
12.12.2010Додатково

Меблі для ванної кімнати

Меблі для ванної кімнати Сьогодні для оформлення ванної кімнати іде більше часу. Місця для природньої нужди переросли у місця відпочинку і душевного задоволення. Аби ванна кімната посправжньому була такою, вам необхідно правильно та відповідно до свого смаку підібрати дизайн ванної, і відмітити розташування меблів та аксесуарів. Стандартні набори це здебільшого тумбочка під умивальник, підлогова тумба під умивальник, поличка або шафка, а також незабудем і дзеркало. Тумбочка під раковиною служить сховищем предметів які необхідні для повсякденного використання, будь то інструменти для бриття чи рушники і т.д. У вбудованих або підвісних шафках зручно зберігати засоби для миття: шампуні, гелі та інше. Глибина таких тумбочок не більше 30 см. Тому найуживаніші предмети завжди під рукою.
10.12.2010Додатково

Новинки в галереї