Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Фильтр товара
От До
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

FAP

Groove

Groove

Керамічний граніт FAP Groove (Грув) трансформує естетичні якості природних об'єктів в площину сучасного дизайну. Groove, без сумніву, оригінальний керамогранит:  він не імітує, а швидше створює новий баланс між натуральними і керамічними матеріалами. Матова, тепла поверхня FAP Groove створить у вашому будинку відчуття затишку. В той же час, використовуючи контрастні бордюри і вставки можна отримати строгу і елегантну розкладку, відповідну і для громадського приміщення. Groove ввібрав з природи теплі кольори, які утілилися в семи приємних оку відтінках, що прекрасно поєднуються між собою. Комбінуючи м'які тони FAP Groove  з яскравими елементами оформлення можна отримати напрочуд гармонійний інтер'єр. Всупереч еволюції миттєвої моди, FAP Groove виглядає сучасно з року в рік і виправдовує на 100% вкладені кошти.
Sweet Home

Sweet Home

Керамічний граніт FAP SweetHome (Свит Хоум) - оригінальний проект, що перекреслює своєю креативністю існуючі кліше. Італійська фабрика FAP Ceramiche переосмислила поняття "Підлогове покриття", створивши колекцію SweetHome. Замість пасивної позиції, колекція SweetHome займає в головну роль. Керамогранит FAP Sweet Home стає головною дійовою особою у вашому інтер'єрі. Яскравий, динамічний, безкомпромісний  - він перехоплює усю увагу, його ульрасовременные поверхні буквально захоплюють ваш будинок, не залишаючи шансу скромнішим деталям. Керамічний граніт FAP Sweet Home створений, щоб поєднуватися з найсучаснішими матеріалами. Хвилястий і лінійний малюнки FAP Ceramiche Sweet Home можуть використовуватися як разом, так і окремо, прекрасно поєднуючись один з одним. Збалансований синтез дизайну і функціональності : FAP Sweet Home не лише красивий, але і практичний матеріал, що важливо при використанні в громадських інтер'єрах.

Новинки

FAP

У 1999 році, наслідуючи багатобрендову стратегію розвитку, "Gruppo Concorde" представила нову торговельну марку "Fap Ceramiche", основним бізнесом якої є настінна і підлогова керамічна плитка для ванних кімнат. Продукція з чітким і відмітним позиціонуванням на ринку.
   Колекції плитки For Love, Idea, Velvet, Crea, Pura, Sweet Home, Suite і інші престижні колекції виробили революцію в секторі облицювальної плитки, ставши втіленням дизайну і якості Made in Italy для фахівців і споживачів у всьому світі.
   Завдяки абсолютній якості, новаторському дизайну і креативному підходу Fap Ceramiche є визнаним лідером на ринку керамічної плитки екстра класу. Разом з FAP ти розкриєш свій світ, то що тебе втілює.
   FAP пропонує облицювальну плитку для стін і підлоги, а також проектує цілі рішення, які в дизайні ванної кімнати і удома, відбивають індивідуальність персони, що живе в нім.