Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Дизайн ванної кімнати з нету

Сьогодні дизайн ванної кімнати чи не основна проблема створення зручності у вбиральні. Так чи інакше але ми всі починаємо свій ранок із відвідин ванної кімнати та санвузла. Тому створення зручного та красивого образу у ванній, чи не основна проблема при ремонті чи будівництві ванни.

Зараз будуючи заміський будинок, чи плануючи ванну у новій оселі, ми хочимо щоб вона була просторою. Але і не забуваємо про красу та зручність приміщення. В даному випадку вирішити наші задачі можуть виробники сантехнічного обладнання, бо саме вони пропонують різноманітне застосування для своїх товарів, та вирішення більшості проблем. А, як показує практика, основною проблемою у ванній кімнаті є - збереження місця. Але зараз не про це.

В даному розділі опубліковані фотографії дизайну ванни, що були знайдені в мережі, зібрані в один каталог для більшої зручності перегляду.

25.06.2013

Новинки в галереї