Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Фильтр товара
От До
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

Керамограніт

Atem

Atem

Пропонуємо вашій увазі керамограніт українського виробництва Atem. Грес компанії Atem досить добре зарекомендував себе на ринку і досить добре півднімає свої позиції лідера із продажу на території України. Грес Atem відповідає всім стандартам якості. На відміну від конкурентів фабрика Atem випускає, непевне, найдешевший керамограніт який представлений на ринку.

FAP

FAP

У 1999 році, наслідуючи багатобрендову стратегію розвитку, "Gruppo Concorde" представила нову торговельну марку "Fap Ceramiche", основним бізнесом якої є настінна і підлогова керамічна плитка для ванних кімнат. Продукція з чітким і відмітним позиціонуванням на ринку.
   Колекції плитки For Love, Idea, Velvet, Crea, Pura, Sweet Home, Suite і інші престижні колекції виробили революцію в секторі облицювальної плитки, ставши втіленням дизайну і якості Made in Italy для фахівців і споживачів у всьому світі.
   Завдяки абсолютній якості, новаторському дизайну і креативному підходу Fap Ceramiche є визнаним лідером на ринку керамічної плитки екстра класу. Разом з FAP ти розкриєш свій світ, то що тебе втілює.
   FAP пропонує облицювальну плитку для стін і підлоги, а також проектує цілі рішення, які в дизайні ванної кімнати і удома, відбивають індивідуальність персони, що живе в нім.
Nova Gala

Nova Gala

Найбільш широкий асортимент керамогранита представлений у нас - матеріал компанії Nova Gala (Польща).  У переліку є матеріал полірований, натуральний, рельєфний і індустріальний. Багата колірна гамма і високі технічні характеристики залучають до цього матеріалу велике число покупців.
Застосування керасогранита обумовлене високими вимогами до зносостійкості до стирання і міцності на вигин. Багата гамма дизайнів під мармур і граніт  допомагає створити інтер'єри в будь-якому колірному рішенні.  Ми пропонуємо наступні колекції цього матюкала:

Новинки

Керамограніт

Керамогранит відносно новий матеріал, що нестримно завойовує популярність в будівництві оскільки він має відмінні експлуатаційні характеристики. Він здатний витримувати арктичні морози і спеку екватора, йому не страшні механічні ушкодження і дія хімічно активних речовин, він екологічний і довговічний, а багатство його фактур і забарвлень вражає навіть бувалих дизайнерів і будівельників.

Уперше керамогранит з'явився приблизно в 70-х роках минулого століття в Італії. Італійська назва керамогранита - gres porcellanаto переводиться на російський як "кам'яно-фарфорова кераміка". Керамогранит вдало з'єднав в собі властивості усіх трьох матеріалів і багато в чому перевершив їх.

У наш час можна знайти немало штучних матеріалів, що більш-менш точно імітують натуральні. Але на відміну від них, керамогранит не просто виглядає як мармур або граніт - він відповідає гірським породам по своєму складу. При виробництві греса глина, каолін, польовий шпат і окисли металів піддаються дії високого тиску і температури, внаслідок чого вони взаємодіють на молекулярному рівні. Компоненти спекаются, утворюючи єдину масу, з якої формуються плити. Так само проходить формування магматичних гірських порід. Тільки якщо для формування гранітного пласта природі потрібно декілька мільйонів років, то для виробничого випалення досить усього декілька годин. Результат - міцний, красивий і відносно недорогий матеріал з практично необмеженою сферою застосування : від виробничих цехів і аеропортів до офісів і ванних кімнат.