Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Новини

23.01.2010
Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem.
BREM Новинка у нашому магазині! Насолодитеся обігрівачами і полотенцесушителями Brem. Сьогодні вони в найкрасивіших будинках! Вибрані архітекторами, дизайнерами, обрані людьми які знають толк в кращому. Говорять про якість і добрий смак, показують ретельний вибір. Вони спроектовані з турботою, найвищою мірою якості, враховуючи потреби публіки і естетики. Вони прикрашають і збагачують середовище, завершують, підігрівають її досконало. Вони передають гармонію і елегантність.Brem виробляє обігрівачі і полотенцесушители для архітектури інтер'єру як в стандартному виконанні, так і в незвичайних дизайнах. Обігрівачі і полотенцесушители Brem надають архітектурі грацію і рівновагу, викликаючи почуття і емоції, саме те, що повинен зуміти зробити хороший проект.Своїм походженням чавунний обігрівач представляв максимальне технологічно-естетичне вираження своєї епохи. У зв'язку з інноваційною обробкою чавуну і авангард стилю Liberty, він стає одним з символів технічної еволюції кінця XIX століття. Brem пропонує Вам розробити проект радіаторів Вашого будинку. Біля красивого будинку, є красиві обігрівачі! Проект означає також: вибір підлоги, визначення обробки стін і стель, поєднання обігрівачів і кольорів. З Brem, радіатори тепер не лише необхідна деталь для обігріву, але і додаткова особливість обстановки, здатна створити і розділити приміщення, а також пристосуватися до будь-якого його типу.
Інші новини...