Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Новини

12.05.2011
Керамічна плитка Fap

FAPПлитка від італійського виробника Fap побачила світ ще у далекому 1999 році. Торгова марка була створена італійською групою Gruppo Concorde. В основному під цією торговою маркою мали віпускатись серії керамічних плиток для ванної кімнати. Але з виходом перших колекцій торгова марка Fap відразу зацняла своє місце на світовому ринку і по сьогоднішній день вважається чи не найпоширенішою керамічною плиткою для ванної кімнати від італійских майстрів керамічної галузі.

Від сьогодні ціни на керамічну плитку можна буде переглянути у нас на сайті Леостиль, до того ж можна побачити та підібрати відповідну колекцію плитки для вашого дизайну. Каталог оновится в найближчий час і ціни на плитку також будуть оновлюватись відповідно. До асортименту буде додано нові колекції керамічної плитки Fap, а також буде видалено старі колекції, котрі вже не виготовляються італійською фабрикою.

Інші новини...