Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Новини

18.05.2011
Продукція компанії Geberit

GeberitКомпанія Geberit розпочала своє виробництво більше 100 років тому. Зараз Geberit має багато представництв у Європі та світі. Та займає лідируючу позицію у виробництві сантехнічного обладнання. Серед продукції що виготовляє компанія можна знайти: інсталяційні системи та бачки змиву для унітазів, інсталяційні системи для умивальників, пісуарів та біде, кнопки зливу для унітазів, великий вибір сантехнічної електроніки. Ще у асортименті можна побачити підвісні унітази, кришки біде та водовідвідну продукцію. Найбільшим досягненням на нашу думку можна відмітити кришку - біде, саме завдяки їй можна перетворити із звичайного унітазу, пристрій який буде заміняти два прибори унітаз та біде.

Загалом також потрібно відмітити що велику частку асортименту продукції від Geberit займають електричні змішувачі та зливи для пісуарів. Серед продукції ви зможете побачити змішувачі з автоматичним змішуванням води та без нього. Змішувачі з інфрачервоним управлінням, тобто змішувач буде вмикатися тільки тоді коли до нього підвести руки. І на кінець потрібно ще додати змиви для пісуару. Досить таки звична установка для санвузлів у Європі, бо не всі відвідувачі пам'ятають що потрібно злити воду у пісуарі загальнодоступних санвузлів.

Тому користуйтеся відмінною якістю європейського виробника Geberit у всебе в оселі і не забувайте зливати воду.

Інші новини...