Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Новини

07.03.2012
Нові серії змішувачів Tres

Loft - нова серія змішувачів та душових набірів від іспанського виробнибника Tres. Новаторський дизайн на відмінна якість продукції. Серед яких присутні змішувачі для умивальників різноманітних форм та конфігурацій.

І так змішувачі для умивальника.

Перший змішувач: звичайний з маленьким руків'ям.

 

Другий змішувач: звичайний з довгим руків'ям

 

Третій змішувач: високий змішувач для умивальника з довгим руків'ям

 

Четвертий змішувач: термостат для ванни з каскадним виливом

 

І так як бачете самі, доволі неординарний дизайн змішувачів. Але беручи до уваги конкурентів то тут іспанський виробник Tres далеко попереду, бо лише він може похвастатись новими серіями виробів майже кожного року. Але цього року іх було аж два. Перша новинка це серія змішувачів LOFT, а друга це можна сказати і не новинка, а оновлення серії ексклюзивними покриттями CUADRO. Серед покриття є світлий та темний відтінки Хрому.

Інші новини...