Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Фильтр товара
От До
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

Cersanit

Almeria (Альмерія)

Almeria (Альмерія)

Оформлення ванної кімнати керамічною плиткою з колекції Альмерія надасть інтер'єрутепла та природності. Ніжність пастельних тонів в поєднанні з сільськими мотивами літньої галявини викликає хвилю приємних емоцій.

Carisma (Карізма)

Carisma (Карізма)

До вашої уваги пропонуємо плитку українського виробництва Cersanit Carisma. Керамічна плитка Cersanit Carisma українського виробництва виготовляється у форматі 30 на 45 сантиметрів. Плитка виконана у класичному стилі у двох тонах: коричневому та бежевому. У колекції присутні також три види декорів та фризів виконаних у таких же кольорових гамах.

Euforia (Ейфорія)

Euforia (Ейфорія)

Керамічна плитка для ванної кімнати Cersanit Euforia. Великий вибір кольорової гами допоможе вам розробляти різноманітні дизайни ванної кімнати та санвузла.

Різноманітна кольористика декорів та фризів підкреслить ваш вибір керамічної плитки для ванни. А відмінні квіткові декорації дадуть вашій ванні незабутні літні відчуття.

Fiesta

Fiesta

Керамічна плитка Cersanit Fiesta
Liryka

Liryka

Керамічна плитка Cersanit Liryka
Tenera

Tenera

Керамічна плитка Cersanit Tenera
Trawertino

Trawertino

Керамічна плитка Cersanit Trawertino
Valencia

Valencia

Керамічна плитка Cersanit Valencia

Новинки

Керамічна плитка Cersanit

Торгово-промисловий холдинг Cersanit S. A. є одним з видатних виробників керамічної плитки, керамогранита, фаянсових сантехнічних виробів, акрилових ванн, душових кабін і меблів для ванних кімнат в Центральній і Східній Європі.

Група компаній Cersanit об'єднує в собі 9 виробничих і торговельних підприємств, розташованих на території Польщі, Німеччини, Румунії, України і Росії, кожне з яких спеціалізується на випуску і продажі певної групи товарів. У Росії холдинг Cersanit S.A. представлений Торговим Домом Cersanit.

Своє основне завдання Cersanit S.A. бачить в наданні ринку сучасної високоякісної продукції, що задовольняє смакам широкого круга найвимогливіших покупців. Бренд Cersanit має багаті традиції виробництва і добре відомий в Європі, що якнайкраще сприятиме рішенню тих серйозних завдань, які ставить перед собою компанія Cersanit на ринку.

Компанія Cersanit випускає більше ста колекцій керамічної плитки і керамогранита. Надзвичайно багатий асортимент, різноманітність кольорів, розмірів і малюнків, декоративних елементів забезпечує найширші можливості для оформлення кухні, холу, ванних і туалетних кімнат, а також громадських і торговельних приміщень.