Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Фильтр товара
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Умивалка ARIANNA 61

Інформація
Продукт ID:2589
Код товару:A5 011
Виробник:GLOBO
Товар був доданий в наш каталог середа, 20 січень 2010
Доставка +доставка
Ціна товару
67.00
Кількість:
  • Опис
  • Параметри
  • Відгуки
наступнийпопередній Товарів в даній категорії:3

GLOBO

GLOBO

GLOBO У нинішнє століття технологічного прогресу, інтер'єр, дизайн і функціональність ванної кімнати займає не останнє місце. Зраджуючи задуману композицію дизайну вашого будинку, ми спочатку продумуємо місцерозташування санвузла, і вже потім займаємося інтер'єром. І не останню роль грає сантехніка, що встановлюється у вашу ванну кімнату. Будь то унітаз, біде, раковина і звичайно меблі для ванної кімнати і аксесуари.

На що ж ми в першу чергу звертаємо увагу? Звичайно ж, на дизайн і зовнішній вигляд, а вже потім замислюємося про технічні характеристики, якість продукції і функціональності. Виходячи з усіх цих критеріїв, ми пропонуємо Вам познайомитися з лідируючим виробником санфаянса - GLOBO.

Фабрика "Ceramica Globo" це - Італійський виробник, що зі світовим ім'ям зарекомендував себе тільки з позитивного боку не лише в Європі, але і в Росії. Компанія "Ceramica Globo" займається виробництвом і розробкою дизайну санітарної кераміки з 1990 року, ведучий дизйнер Антонио Паскаль. Ceramica Globo займається виробництвом санфаяса для сантехнічних вузлів і ванних кімнат, а саме: унітази підлогові приставні, унітази компакт-диск, унітази підвісні, раковини і умивальники різних розмірів і конфігурацій, біде, меблів для ванних кімнат і аксесуарів. У виробництві використовуються високоякісні і екологічно чисті матеріали. У декорі і дизайні використані різні варіанти обробки : дерево, хром, бронза, золото.

Ceramica Globo включає досить широкий ряд колекцій : ALIA, Arianna, Ausilia, BONSAI, Lei, MISURA, Open Space, Paestum, PRIMA, Постирочні раковини GLOBO . Дизайн пропонованої продукції дуже різноманітний і в той же час повторюється в контурах округлості форм, що максимально збільшує функціональність і зручність користування, будь то унітаз, біде або раковина.Уникнення незграбності форм і перевага округлих і циліндричних форм властиві дизайну "Ceramica Globo", що відображено виходячи з анатомічних властивостей людини. Ми ж у свою чергу сподіваємося що представлена продукція не залишить Вас байдужими.

У пошуку якісної сантехніки, санфаянс - GLOBO відповідає усім вимогам: якість, дизайн, різноманітність розмірів, функціональність. У свою чергу ми можемо вам сміло гарантувати бездоганну службу будь-якої продукції Globo.

Уся пропонована сантехніка сертифікована і має як гарантійне, так і післягарантійне обслуговування.