Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Фильтр товара
От До

Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Одноважільний змішувач для душу Metropol S зовнішній монтаж

Інформація
Продукт ID:2846
Код товару:14661
Виробник:HANSGROHE
Товар був доданий в наш каталог четвер, 04 лютий 2010
Доставка +доставка
Ціна товару
202.60
Кількість:
Теги
  • Опис
  • Параметри
  • Супутні
  • Відгуки
Розміри

Розміри

Матеріал

Матеріал

Покриття

Покриття

Інформація

Інформація

Також рекомендуємо наступні товари:

Ваш голос зараховано!

Змішувач на 3 отвори Metropol S

418.30
+доставка
Ваш голос зараховано!

Одноважільний змішувач Metropol S

202.60
+доставка
Ваш голос зараховано!

Вилив на ванну Metropol S

118.60
+доставка

Звернете увагу на наступні товари:

Ваш відгук може бути першим.
Написати відгук
останній наступнийпопередній перший Товарів в даній категорії:57

HANSGROHE

HANSGROHE

Уже таки довгий час компанія Нansgrohe визнана лідером у виготовлені сантехніки не тільки на території Європи але і по всьому світі. В асортименті компанії присутні такі популярні товари як душі та душові стійки, змішувачі для ванни та умивальників, змішувачі для біде та різноманітні аксесуари для ванної кімнати, а також сифони та різноманітна продукція для зливу води. Але перш за все Нansgrohe відома як виробник змішувачів для ванни та умивальника у ванній та кухні.

Дизайнери Нansgrohe з розумінням підійшли до виконання ідей та їхня продукція сподобалась довкіллю, що дало змогу диктувати тон у сучасному  виготовленні сантехніки. Про що говорять численні нагороди отримані Нansgrohe у сфері дизайну.

Але досягнутий результат компанії Нansgrohe не залишається на місці. Компанія постійно шукає нові ідеї для удосконалення дизайну ванної кімнати що супроводжує розвиток компанії. Над створенням нових дизайнів продукції компанії трудяться не лише дизайнери, але й архітектори, а так само і прохідні споживачі , які вибрали продукцію Нansgrohe.

Постійний контроль над якістю своє продукції, а також бережний контроль над безпекою над продукцією компанія виставляє як найбільші пріоритети у виробництві. Серед вище сказаного слід відмітити те що компанія Нansgrohe надає на всю свою продукцію гарантію на 5 років.

В асортименті компанії Нansgrohe є великий вибір аксесуарі в серед яких присутні такі серії як: Metropol, Ibox universal, Raindanse, Ecostat, Talis, Focus та багато інших. Попри шалену популярність своєї продукції  компанія вирішила випустити спільно з дизайнерами компанії Duravit торгову марку Axor, яка в свому асортименті має дизайнерські рішення представленні в таких серіях продукції як: Сitterio, Starck, Uno2, Terrano, Starck X, Сarlton, Arko, Steel і Мassaud.

На закінчення потрібно відмітити що зусиллями компанії Нansgrohe було проведено революцію у сфері дизайну ванної кімнати. Якщо колись це було місце де миються, то тепер це куток де можна приємно провести час. Із продуктами компанії Нansgrohe ходіння до ванної кімнати стало не тільки місцем відпочинку для тіла, але і для душі.