Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Фильтр товара
От До

Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Змішувач для кухні високий вилив STAR - TRES

Інформація
Продукт ID:4509
Код товару:1.73.441
Виробник:Tres Griferia
Товар був доданий в наш каталог четвер, 15 липень 2010
Доставка +доставка
Ціна товару
99.25
Кількість:
Теги
  • Опис
  • Параметри
  • Відгуки
попередній перший Товарів в даній категорії:16

Tres Griferia

Tres Griferia

Іспанська компанія "Tres", відома на європейському ринку,, як постачальник високоякісної сантехніки щорічно радує своїх клієнтів новими дизайнерськими розробками в цій області своєї діяльності. Інноваційна розробка термостатичного душу, представлена на виставці сучасних технологій, не залишилася непоміченою і звернула на себе увагу постачальників багатьох будівельних компаній не лише Європи, але і східного регіону.

Нова модель термостатичного душу з унікальною системою холодного дотику "TRES Touch - Cool", спеціально розроблена під дизайн низьких ванн, може стати новою комплектуючою частиною при будівництві "розумного" будинку. Змішувач виконаний в елегантній формі з ультра-полированной хромованою обробкою. Термостат встановлений таким чином, що може підлаштовуватися без стороннього втручання під температуру довкілля, регулюючи її навіть при незначних коливаннях температури у ванній кімнаті.

Новий термостатичний душ безпечний при установці навіть в дитячій ванні, і батьки можуть не хвилюватися, що дитина може обпектися гарячою водою. Виставивши температурний режим і швидкість потоку води, ці параметри підлаштовуватимуться під зовнішню температуру кімнати, поки не станеться наступне підстроювання. Крім того, незвичайний дизайн каскадного носика душу "Tres" не стільки служить елегантним доповненням в загальну конструкцію моделі, а більшою мірою призначений для безшумної подачі води в ємність ванни.

Дивлячись на сантехніку, яка використовується в тій або іншій організації можна багато що дізнатися про відношення керівництва до своїх працівників і клієнтів. Наприклад, якщо узяти різноманіття автосалонів в Європі, то серед них можна знайти такі, в яких якість обслуговування проявляється навіть в дрібницях. У такі автосервіси Європи приємно приїжджати, знаючи, що вам забезпечений якісний підхід в усьому. Навіть якщо доведеться провести в очікуванні машини не одну годину, не доведеться мучитися питанням чи "сходити в місцеву убиральню або почекати до
будинку", адже про клієнтів тут потурбувалися і в туалеті завжди чисто, красиво і гігієнічно.