Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Фильтр товара
От До

Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Акрилова ванна Artel Plast Злата 1360х1360

Інформація
Продукт ID:8627
Виробник:Artel Plast
Товар був доданий в наш каталог четвер, 19 травень 2011
Доставка +доставка
Ціна товару
200.20
Кількість:
Теги
  • Опис
  • Параметри
  • Відгуки
Два підголовники, подвійний виступ для рук, глибока поличка - в цій моделі усе розраховано на двох. Продумана форма ванни дозволить розмістити усі необхідні для незабутнього вечори елементи - келихи вина, ароматизовані свічки і двоє закоханих. Блиск покриття додасть романтики, відбиваючи відблиски від полум'я. Кращий вибір для тих, хто не боїться романтичних експериментів у ванній кімнаті.
Розміри

Розміри

Матеріал

Матеріал

Покриття

Покриття

Інформація

Інформація

Ваш відгук може бути першим.
Написати відгук
останній наступнийпопередній перший Товарів в даній категорії:75

Artel Plast

Artel Plast

Історія підприємства бере свій початок в 2000 році. Саме тоді невелика група ентузіастів, побувавши в Польщі, дізналася про технологію виробництва виробів з акрилу і склопластика. Вирішено було створити невелике підприємство по виробництву акрилових ванн і піддонів в Україні. Перше навчання відбувалося в Польщі. Потім, запросивши польських фахівців, вже на місці переймали практичний досвід і інформацію. Усе виробництво розпочиналося з цеху в 60 кв.м., де працювала невелика група фахівців і робітників.

Саме такий колективний, "артільний" тип роботи заклав основи філософії роботи майбутньої компанії і визначив назву підприємства "АРТЕЛЬ ПЛАСТ".

Досвід приходив не відразу. Складнощі були в недоліку інформації. Вивчався досвід і технології відомих європейських компаній, організовувалися практичні семінари для підвищення кваліфікації співробітників.

За 10 років роботи на українському ринку компанія пройшла шлях від невеликого підприємства до великого виробництва площею в 1400 кв.м, високою якістю виконуваних робіт, асортиментом виробів, що постійно розширюється.

Уся продукція "АРТЕЛЬ ПЛАСТ" відповідає прийнятим в Україні і Європі стандартам якості і має повний пакет необхідних документів.