Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Ванни Roca

Концерн Roca коріння якого започаткувалось у Іспанії e 1921 зараз проводить свою діяльність у 50 країнах світу. Компанія Roca займає одне з лідируючих місць у виробництві сантехніки. Свою професійну діяльність, тепер уже концерн, Roca розпочала з виробництва чугунних ванн. Зараз концерн Roca виготовляє безліч продукції що відноситься до категорії сантехніка, та включає в себе такі торгові марки як Roca, Laufen, Jika, Poolspa. Під брендом Roca зараз виготовляються: умивальники Roca, унітази Roca, біде Roca, пісуари Roca, чугунці ванни Roca, акрилові ванни Roca, стальні ванни Roca, змішувачі Roca.

ROCAЯк згадувалось вище ще з 1921 року Roca виготовляє чугунні ванни, які можна відзначити відмінною якістю та міцністю. Форма чугунної ванно Roca ніколи не деформується, вона витримує знос та удари, простіше кажучи, чугунні ванни Roca виготовлені із справжнього матеріалу. Ванни покриті шаром емалі на основі титану. Основним плюсом такого покриття являється захист перед взаємодією кислоти миючих засобів з поверхнею. Від цього слідує що чугунка ванна Roca завжди залишиться в сьому первозданному кольорі та не загубить блиску.

Особливою критерією у ванн Roca це гладка поверхня та відсутність будь яких при знаків ефекту «шкірка апельсину». Завдяки новим технологіям нанесенню емалі на ванну при надвисоких температурах, унеможливлює попадання на ванну повітря. Таким чином поверхня чугунної ванни Roca виходить з лінії виробництва з відмінно рівною та гладкою поверхнею.

Для виготовлення сталевої ванни Roca використовується стальні листи товщиною 1.5 мм, товщина шару емалі становить 0,3 мм. У виробництві сталевих ванн Roca використовують особливу емаль на основі кераміки. При покритті таки способом сталева ванна Roca може похизуватись відмінною стійкістю до миючих засобів, та гладкою поверхністю.

Ванна акрилова WaikikiКомпанія Roca також виготовляє акрилові ванни. Відмінною особливістю таких ванн являється їх легкість, це дуже добре в тому випадку якщо куплену вами ванну потрібно доставляти у високо поверховий будинок. На відміну від сталі чи чугунку, акрил простіший у виробництві. З акрилу концерн Roca  виготовляє акрилові ванни великих розмірів та конфігурацій. Це великі круглі ванни Roca, ванни для двох та багато інших. Але у акрилових ванн є один маленький не достаток, ну якщо чесно то це не можна назвати недостатком, для монтування ванн потрібно робити площадку на якій буде стояти ванна, чи купувати ніжки для монтування ванни. Але  при цьому всьому акрилові ванни Roca зуміли заполонити смак покупців у всьому світі.

Концерн Roca виготовляє ванни на будь який смак. Різновидність розмірів та форм дозволяє установити ванни як і у маленьких ванних кімнатах, так і у великих приміщеннях.

В нашому інтернет магазині Леостиль ви зможете купити сантехніку, серед якої ви можете побачити і сталеві ванни Roca, чугунні ванни Roca, а також акрилові ванни Roca.

Додаткова інформація
Дата: середа, 19 січень 2011
Переглядів: 4626

comments powered by Disqus

Звернете увагу на наступні товари: