Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Японська кришка-біде - гігієна з комфортом

Повертаючись з гастрольної поїздки по Японії, піп-зірка Мадонна розповіла голлівудським журналістам, що привезла з Країни Висхідного Сонця справжнє диво комфорту. Це не що інше, як кришка - сидіння на унітаз. Спокійно! Невже ви думаєте, що японці стали б сидіти на звичайній дерев'яній або пластиковій кришці? Зрозуміло, немає. Японська кришка-біде відрізняється від звичних в Європі сидінь на унітаз не менше, ніж шкіряне масажне крісло від дерев'яної лави!

Гігієна з комфортом Тепер, для того, щоб пізнати всю красу комфортної гігієни, зовсім не обов'язково встановлювати удома фаянсове біде, яке в нашому уявленні залишається отаким «другим унітазом», - страшно незручним і холодним приладом, яке можна було побачити тільки в кіно або в закордонному готелі.

Проте, потреба в біде існувала і продовжує існувати - адже не завжди є час, бажання або можливість прийняти душ. Ну, а люди старшого покоління з великим задоволенням відмовилися б від потреби кілька разів в день дертися у ванну «за гігієною». Саме тому біде давно прижилося в Європі, де звикли економно використовувати воду. А в Азії взагалі ніколи не користувалися лопухами, пом'ятими газетами і навіть першосортним туалетним папером - там завжди для особистої гігієни віддавали перевагу теплій воді...

Прагнення людства до комфорту абсолютно природно, тому зараз багато хто з нас, роблячи ремонт квартир або обзаводившись будинком, хоче мати в санвузлі біде. Але дорога площа для установки біде або ж її відсутність - не найголовніша проблема. Дивно, але біде, що окремо стоїть, практично нікому не дає бажаного комфорту! Адже вам доведеться покидати тепле сидіння і переміщатися на стаціонарне біде - холодний громіздкий фаянсовий предмет, де потім найвідчутнішим місцем потрібно пробувати температуру води для обмивання. І напружено завмирати, підставляючи під некерований натиск потрібну частину тіла.
Проробляти це після кожних відвідин туалету зможе тільки закінчений чистьоха.

Японське багатофункціональне електронне сидіння - біде з антибактеріальним покриттям, підігрівом води і стульчака, теплим феном і автоматичним відкриттям/закриванням кришки має два роздільні жиклери для подачі води: загальне (для сідничної частини) і спеціальне - жіноче. У деяких моделях тепла вода подається відразу з піною - варто лише заправити контейнер улюбленим рідким милом. Вам потрібно тільки натиснути красиву кнопочку. І ніяких рук - все помиє техніка!

Кришка-біде для стандартного унітазу Відтепер ваш унітаз може суміщати дві важливі функції і стати ще більш незамінним предметом в будинку. Японська кришка - сидіння обладнана сучасною електронікою: ви запрограмуєте бажану температуру води для обмивання, і вона збережеться в електронній пам'яті навіть при відключенні електроживлення.

Воду підігріває саме сидіння, що дуже зручно під час наших вічних літніх профілактичних відключень гарячої води. Фен зручний у випадках, якщо число користувачів біде перевищує розумна кількість рушників, які можливо повісити поряд з унітазом. Багато сучасних моделей мають неонове підсвічування і обладнані датчиками, що реагують на присутність користувача або ж на рух в туалетній кімнаті.

Електронна кришка-біде Розуміється, в японських сидіннях передбачено, що ними користуватимуться діти або, наприклад, п'яні люди - тому захист від випадкових або безглуздих натиснень на пульті управління гарантує повну безпеку для користувача. Підключається японське сидіння простіше, ніж пральна або посудомийна машина - потрібно тільки подати холодну воду і електроживлення. А всі необхідні для монтажу елементи і навіть інструмент японці поставляють в комплекті.

До недавнього часу цей вид японської сантехніки проводився виключно для внутрішнього ринку. І лише на початку 2005 року на російський ринок японські кришки-біде офіційно почала поставляти компанія ТОВ "АЙКО". І сьогодні в Росії такі кришки ставлять собі не тільки поп-звезди світової величини, але і звичайні люди, які просто люблять комфорт і... себе!

Передбачливі японці продумали і те, щоб кришка підходила для більшості унітазів, що існують на ринку сантехніки. Отже купувати унітаз «під кришку» не доведеться. В більшості випадків сгодітся і той, який у вас вже є. Обладнав його максимально комфортним японським сидінням, ви зможете відчути справжню турботу про себе.

Ось такий історичний шлях пройшло загадкове біде - маленька ванна французьких аристократів, названа жартівливо «на честь» маленької конячки, в 21-м столітті логічно перетворилася на сидіння - біде.

Додаткова інформація
Дата: понеділок, 24 травень 2010
Переглядів: 4089

comments powered by Disqus

Звернете увагу на наступні товари: